Jak działa odżywka białkowa Iso Whey Zero?

iso whey zero

Iso whey zero to preparat najwyższej jakości, który nie zawiera dodatków cukru, laktozy ani glutenu. To wysokiej jakości izolat białka serwatkowego, którego głównym składnikiem jest Native Whey Isolate z dodatkiem BCAA oraz glutaminy. Produkt został starannie opracowany, zawiera wyselekcjonowane składniki, które skutecznie poprawiają określone parametry organizmu. 

Kto powinien wybrać Iso Whey Zero?

Produkt przeznaczony jest dla osób:

  • poszukujących źródła białka. Preparat zawiera aż 88% białka, przez co przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej, a także zdrowych kości,
  • uczulonych na laktozę, gluten, unikających spożywania cukru,
  • poszukujących dobrze wchłanialnego, potreningowego produktu białkowego, który gwarantuje lepszą regenerację,
  • preferujących przyjemne i różnorodne smaki.

Dlaczego ta odżywka białkowa jest skuteczna?

Izo Whey Zero charakteryzuje się wysoką zawartością białka, które jest podstawowym składnikiem odżywczym niezbędnym w budowie ciała, zwłaszcza mięśni. Białko zbudowane z aminokwasów wspiera utrzymanie masy mięśniowej w przypadku osób trenujących, ale wspomaga również standardową, codzienną dietę, uzupełniając niedobory białka. Osoby regularnie trenujące potrzebują większej ilości białka. Zapotrzebowanie na ten składnik odżywczy wzrasta także wraz z wiekiem. Prostym, zdrowym i skutecznym rozwiązaniem na uzupełnienie potencjalnych braków lub prawidłowe zbilansowanie diety jest suplementacja. Aby dostarczyć organizmowi potrzebną ilość białka, wystarczy białko w proszku, shaker, odpowiednia ilość wody lub mleka. Proszek białkowy jest lekkostrawny i w odróżnieniu od konsumpcji dużej ilości mięsa, nie wywołuje zakwaszania organizmu. Proszek można otrzymywać zarówno ze źródeł odzwierzęcych, jak i roślinnych, a także wariantów mieszanych. W drugiej opcji produkt jest również odpowiedni dla wegan i wegetarian. Wchłanianie sproszkowanego biała zajmuje od 30 do 40 minut. Istnieje również opcja wchłaniania umiarkowanego (1-2 godziny) lub wolnego (ponad 2 godziny). Czas wchłaniania zależy od czynników indywidualnych.