White Widow: warunki uprawy holenderskiej krzyżówki

medyczna marihuana

White Widow to odmiana konopi znana również jako White Widow #1 i WW. Znana jako holenderski klasyk wyprodukowany w Holandii na początku lat 70., zyskała popularność w kolejnej dekadzie. Od tego czasu jest jednym z najpopularniejszych szczepów w USA i Europie.

Krzyżówka dwóch odmian wyprodukowana w Holandii

white widowKonopie White Widow to odmiana hybrydowa z przewagą indici, która może osiągnąć nawet 22 – 25% zawartości THC. Jest to skrzyżowanie dwóch oryginalnych szczepów: South Indian Indica i South American. Roślina rośnie krótko, bo około 8 tygodni, ale daje około 600 gramów na metr kwadratowy.

White Widow to silna odmiana konopi. Uważa się, że medycznie w kontekście redukcji bólu jest o wiele silniejsza niż zwykłe odpowiedniki. Biała wdowa jest bardzo popularnym wyborem wśród konsumentów ze względu na swoją moc i zdolność radzenia sobie z przewlekłym, ostrym bólem.

Odmiana marihuany White Widow była stosowana w leczeniu lęków i depresji, a także innych stanów, takich jak nudności, skurcze mięśni, epilepsja i bezsenność. Ma również właściwości energetyzujące i przeciwdepresyjne, dzięki czemu jest popularnym wyborem dla osób cierpiących na problemy ze zdrowiem psychicznym, takie jak schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.

Jakie są warunki do uprawy konopi białej wdowy?

Wyzwania związane z uprawą White Widow różnią się w zależności od regionu i klimatu. Charakteryzuje się bardzo krótkim cyklem kwitnienia, co sprzyja korzystaniu ze sztucznych źródeł światła. Najważniejszym warunkiem, który wymaga rozważenia, jest to, jak szybko może dojrzewać i produkować pąki – około 8 tygodni w przeciwieństwie do wielu innych szczepów, które mogą wymagać do 12 tygodni lub dłużej. Jeśli jednak najpierw potrzebujesz nasion white widow, możesz je kupić w tym miejscu: https://panpestka.pl/product/white-widow/ całkowicie bezpiecznie.