Ciekawa odmiana marihuany – Lemon Haze

lemon haze

Lemon Haze to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany, jaka jest uwielbiana przez growerów na świecie. Stanowi krzyżówkę odmian Lemon Skunk i Silver Haze, dzięki czemu zachwyca cytrynowym zapachem. Jakie działanie wykazuje LH? Czym się wyróżnia na tle innych rozwiązań? Jakie ma cechy?

Lemon Haze

lemon haze

Wśród cechy charakterystycznych Lemon Haze warto wymienić aromat, jaki przyjmuje nuty:

  • cytrynowe,
  • cytrusowe,
  • sosnowe. 

W efekcie uzyskujemy stan euforii i kreatywności, co pobudza do działania. Niezwykle ważne jest to, że odmiana pozwala zniwelować różnorodne bóle, wspomaga walkę ze zmęczeniem, stresem i depresją. To solidna i mocna sativa, jaka jest polecana użytkownikom z doświadczeniem. Haj jest w tym przypadku euforyczny i relaksacyjny. Jeśli chodzi o kwiaty rośliny, są one duże i mają wyraźne kształty. Liście odznaczają się gęstością i puszystym wyglądem. Topy w Lemon Haze pokryte są trichomami, jakie dają żółtą poświatę i działają psychoaktywnie. 

Wyjątkowy smak i zapach

Warto zauważyć, że po curringu Lemon Haze ma mocny, cytrusowy aromat. Nuty cytrynowe z pewnością tutaj dominują. Pod spodem natomiast znajduje się ostra i ziołowa nuta smakowa, którą rozpoznają miłośnicy szczepu Haze. Po spaleniu wytwarzany jest gładki dym, który smakuje ziołowo na wydechu i ma cytrynowy aromat. Nie bez powodu mówi się, że LH jest niczym bomba z opóźnionym zapłonem. Konieczne jest odczekanie kilku minut, zanim zacznie działać. 

Lemon Haze pobudzi nas do działania i kreatywności. Istotny jest fakt, że większa dawka skłoni do przemyśleń, co z kolei odetnie nas od otoczenia.