Nasiona marihuany dla początkujących

nasiona dla początkujących

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z uprawą cannabis, wówczas musisz pamiętać, że zanim weźmiesz się za to na poważnie pierw wyhoduj kilka łatwiejszych odmian. Nadal będziesz musiał o nie dbać w tym aspekcie nic się nie zmieni, lecz ich uprawia jest znacznie łatwiejsza oraz są bardziej wyrozumiałe. Zanim nasiona zostaną umieszczone w ziemi zastanówmy się jaką odmianę będziemy chcieli hodować. Na naszą decyzje wpływa kilka czynników np.: jak dużą przestrzeń możemy przeznaczyć na uprawię, jakim budżetem dysponujemy oraz jakie są nasze lokalne wzorce zarówno klimatyczne, jak i pogodowe.

Koszt

nasiona dla początkujących

Początkujący hodowcy często nie chcą wydawać zbyt dużej kwoty w swoje hobby. Jeżeli ty również jesteś taką osobą, wówczas polecamy zdecydowanie się na tańsze nasiona. Dzięki temu będzie na nas ciążyć mniejsza presja związana z uzyskaniem wspaniałego wyniku. „Tanie nasiona” wcale nie oznaczają złej genetyki. Istnieje wiele odmian z niżesz półki, które oferują polony w postaci wysokiej jakości kwiatów.

Szybkość

Wiele hodowców tuż po zwróceniu uwagi na cenę następnie przyglądają się szybkości rozwoju. Nie ma co się temu dziwić, gdyż im szybszy wzrost rośliny, tym mniej czasu poświęconego na wyczekiwaniu na zbiory. Nie możemy zapomnieć, że szybkość wpływa również na dyskrecje, bo im szybciej roślina zostanie przeniesiona do środka albo możliwość szybszego zdemontowania pomieszczenia do upraw powoduje zmniejszenie prawdopodobieństwa do wystąpienia wpadki. Zapach, także ma znaczenie, gdyż niektórzy sąsiedzi są wścibscy dlatego, gdy wyczują podejrzany zapach mogą zacząć „węszyć”.