Jak wybrać podkład Loreal?

podkład Loreal

Podkład jest jednym z najważniejszych elementów makijażu. Można śmiało powiedzieć, że to jego podstawa. Dlatego powinien być idealnie dobrany do odcienia i rodzaju skóry. Żeby cieszyć się pięknie prezentującą się cerą, która stanie się bazą do kolejnych kroków w makijażu, trzeba przestrzegać kilku podstawowych zasad. Marka Loreal ma w swojej ofercie bardzo duży wybór podkładów. Można wybierać spośród podkładów do różnych rodzajów cer, o różnych wykończeniach oraz, co bardzo ważne w wielu odcieniach. Jak wybrać podkład Loreal najlepiej dopasowany do swoich potrzeb?

PODKŁAD A RODZAJ CERY

Każdy człowiek ma inną skórę. Z tego powodu wybór podkładu, który będzie dobrze się prezentował, nie jest taką prostą sprawą. Żeby znaleźć podkład idealny, trzeba zacząć od określenia swojego rodzaju skóry. Rodzaje cer podzielono na kilka podstawowych:

  • cera tłusta- po umyciu mydłem szybko zaczyna wydzielać sebum
  • cera mieszana- wydziela serum tylko w niektórych partiach twarzy
  • cera sucha- po umyciu można poczuć, że jest nieprzyjemnie napięta
  • cera normalna-  to cera idealna, która występuje bardzo rzadko; po umyciu nie wytwarza dużo sebum, ale też nie jest napięta

W opisie każdego podkładu Loreal znajduje się informacja, do jakiego typu cery jest on przeznaczony. Taka podpowiedź, może pomóc wybrać odpowiedni rodzaj produktu, szczególnie osobom, które nie mają jeszcze doświadczenia. Najważniejsze jest jednak obserwowanie, jak podkład zachowuje się na skórze i wyciąganie wniosków.

podkład Loreal

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI PODKŁAD LOREAL?

Loreal proponuje swoim klientom podkłady, których kolorystyka utrzymana jest w kilku podstawowych podtonach skóry. Podkłady Loreal dzielą się na podkłady w odcieniach:

  • żółtych
  • różowych
  • neutralnych

Bardzo łatwo można samodzielnie, w domu, ocenić swój odcień skóry. Wystarczy wziąć kilka próbek podkładów, ważne, żeby były to podkłady zarówno o tonach różowych, żółtych jak i neutralnych, jaśniejsze i ciemniejsze. Mając kilka różnych kolorów, wszystkie nakładamy na policzek, przeciągając przez szyję, aż na dekolt. Kiedy wszystkie są nałożone w ten sposób, sprawdzamy, który z nich najlepiej stapia się z odcieniem skóry. Szeroki wybór podkładów Loreal znajdziemy na darmarsklep.pl. W ten sposób można wybrać podkład, który nie będzie odznaczał się w makijażu i rzeczywiście da efekt idealnej cery. Znając już odcień i jasność swojej skóry, o wiele łatwiej zamówimy dobrze dobrany podkład, dzięki czemu codzienny makijaż będzie prezentował się perfekcyjnie.