Wysokiej jakości suplementy diety firmy Swanson


Amerykańska firma Swanson, której nazwa wzięła się od nazwiska jej założyciela Lelanda, stawia sobie za cel produkcję najwyższej jakości suplementów diety, o możliwie najniższej cenie.

Produkty Swanson inspirowane… golfem

Twórca marki wpadł na pomysł założenia swej firmy, gdy w trakcie poszukiwań najlepszych suplementów diety, które pomogą mu uprawiać ukochany sport: golfa.

Leland zgłębiał wiedzę o potrzebach organizmu, a przy okazji zamawiał coraz większe ilości suplementów diety dla siebie. Wreszcie, ilości które nabywał zaczęły być tak ogromne, że rozpoczął importowanie środków w celu ich sprzedaży.

Obecnie firma wytwarza własne suplementy, kierując się czterema głównymi zasadami:

– niską ceną,

– innowacyjnością produktów,

– realizowaniem misji edukacyjnej wśród klientów,

– zaawansowaniem technologicznym, pozwalającym uzyskać najczystsze i najlepsze jakościowo suplementy diety.

Czym jest Dobra Praktyka Wytwarzania?

Dobra Praktyka Wytwarzania, czyli z angielskiego Good Manufacturing Practice, to przepisy, które ustanawiają pewne normy nie tylko dla procesu samej produkcji, ale również pakowania oraz magazynowania kosmetyków, produktów leczniczych oraz spożywczych. Przepisy te mają na celu zapewnić jak najlepszą jakość wytwarzanych produktów oraz zapewnić o uczciwości producenta.

Firma Swanson od niemalże 20 lat, od 2001 roku, dobrowolnie uczestniczy w badaniach prowadzonych w tym zakresie przez niezależne firmy. Nawet wcześniej, nim powstał obowiązek prawny, firma cyklicznie poddawała się takim badaniom.